trainers

Trainer Groepen Tel nr Email

Baanatletiek

     
Simone Falkena mini’s, pupillen, C B en A, junioren, senioren 06-28648709 sfalkena@gmail.com
Betty Bijker mini’s, pupillen 0513-551587 betty@hotmail.com
Bram Kielman junioren C.D    
Marvens Bruinsma mini’s, pupillen    
Gerwin de Haan junioren C/D    
Hugo Veenker Polstokhoogspringen junioren C/D/B  en senioren    

 Loopsport

     
Ienskje van der Weg Woensdagavond recreanten 06-30020608 ienskjevdw@gmail.com
Roelie Plantinga Recreatie loopgroep baan donderdag 06-53450295 roelie.plantinga@hotmail.com
Ankje Frieswijk Sportief Wandelen 0513-625781 af.frieswijk@gmail.com
Pieter Vos bostraining    
Hille Mienstra beginners en gevorderden bostraining   hijamienstra@hetnet.nl
Tjeerd Jongsma recreanten (gevorderden) bostraining 06-15060922 tj.jongsma58@gmail.com
Sietse van der Mei bostraining 06-55363938 heerenveen@loperscompany.nl
Henri Veldman prestatie middengroep en wedstrijd groep lopers 0513-541166 HenriVeldman@outlook.com
Eddy Elsinga mila lopersgroep   e.elsinga@upcmail.nl
Marcel Swart mila lopersgroep   m.p.swart@kpnmail.nl
Saher Yousef gevorderden recreanten loopgroep baan 0513-651530 mail@saher.nl
Marcel Kortekaas beginners loopgroep baan 06-23441956 kortekaas138@hotmail.com
Wietze Jonker prestatie middengroep lopers 0513-529436 jonkerwietze@hotmail.com
Bob van der Weg Prestatie wedstrijdgroep lopers 06-20455830 bob.vanderweg@gmail.com

 Triathlon

     
Jan van der Heide Zwemmen 0513-628284 j.vanderheide@chello.nl