organisatie

Bestuur
VoorzitterSietse van der Meivoorzitter@avheerenveen.nl
SecretarisCaroline Winterssecretariaat@avheerenveen.nl
PenningmeesterItty Speelmanpenningmeester@avheerenveen.nl
Baanatletiekvacant
Loop- en wandelsportWietze Jonkerloopsport@avheerenveen.nl
TriathlonMartin Jelders
Ledenadministratie
LedenadministratieIna Veenstraledenadministratie@avheerenveen.nl
Commissie baanatletiek
voorzitterJordi Dommerholt
secretarisGerda van Werkhovenwocbaan@avheerenveen.nl
jury coördinatorJolanda Zwambag
financiënAnja van der Wijk
trainerscoördinatorSimone Falkena
adviseur atletiekbaan en materiaalJan Willem Marinus
Commissie loop en wandelsport
voorzitterWietze Jonker loopsport@avheerenveen.nl
secretaris Arie van der Steenarievds@gmail.com
lidHenri Veldman
Ronde van Oranjewoud Cor Wijnja info@rondevanoranjewoud.nl
Joustermerkeloop Uilke van Gelderen joustermerke@gmail.com
WintercompetitieKlaas Peereboomwintercompetitie@avheerenveen.nl
Commissie Triathlon triathlon@avheerenveen.nl
voorzitterMartin Jelders
secretaris & PRCarolien de Vries
Trainingen/wedstrijdenPaco van der Reijden
Trainingen/wedstrijdenHans Hiemstra
LidHenk Onsman
Kantine Commissie
Algemene coördinatieLies de Vries en Tineke Bosma
Beheercommissie Clubgebouw / verhuur Clubgebouw
lidJacob Visserjacobennelly@gmail.com
lidJohan Knoesterjoknoest@ziggo.nl
Vertrouwenspersoon
vertrouwenspersoonBea Koetbeakoet@gmail.com
vertrouwenspersoonHenri VeldmanHenriVeldman@outlook.com
Redactie Website, Pers en clubblad
webmasterArie van der Steenwebmaster@avheerenveen.nl
webmaster/Facebook/TwitterMaaike Visser
webmaster/FacebookKlaas Peereboom webmaster@avheerenveen.nl
redactie nieuwsbriefMichiel van Ettinger
redactie nieuwsbriefArie van der Steenredactie@avheerenveen.nl
redactie nieuwsbriefJetske Oenemaredactie@avheerenveen.nl
redactie nieuwsbriefMaaike Visser
Jeugdcommissie jeugdcommissie@avheerenveen.nl
Alida de Haan
Marije Veldman
Gerda van Werkhooven
Joke Binnema
Simone Falkena
Marga van der Wier
Administratie clubrecords Harm ZijlstraHarmZijlstra@outlook.com